PARAPET PVC VNITŘNÍ

Firma Aluris s.r.o. nabízí parapety z extrudovaného PVC. Plastové vnitřní parapety jsou velmi pevný a odolný stavební materiál, který je odolný vůči poškrábání a vrypům. Maximální šířka profilu = vyložení parapetu je 700mm. Standardně se dodává profil s jednou okapnicí, na objednávku je možné oboustranné profily  se dvěma okapnicemi.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

1141066
11141066
Mramor PVC parapet
od 94,21 Kč bez DPH
od 114 Kč

Mramor parapet PVC vyložení (hloubka) od 150mm 

Kód: 79/150
Bily PVC parapet
od 116,53 Kč bez DPH
od 141 Kč

Bílý parapet PVC,  vyložení (hloubka) od 150mm do 600mm.

Kód: 76/150
olse parapet1
Akce Výprodej
od 880,99 Kč bez DPH
od 1 066 Kč

Interiérový okenní parapet. Prodává se pouze po celých tyčích s délkou 4100cm. Cena je uvedená za celou desku, přepočet ceny za metr uvidíte po výběru varianty. materiál:...

Kód: 115/BIL

 

parpet_pvc_schema1pvc_rozmery

Barevné varianty

  • bílá
  • mramor
  • dřevodekor – zlatý dub, buk
  • unibarvy

Plastové parapety nabízíme ve dvou stupních jakosti: Oba druhy mají stejný nosný profil z primárního PVC. NEPOUŽÍVÁME recyklované PVC kvůli lepší stabilizaci rozměrů a geometrie při mrazech a prudkých změnách teplot. Oba druhy jsou laminovány folií, která neobsahuje papír, jsou tedy vlhku vzdorné a mrazu odolné.

Levnější varianta je laminována dekorativní fólií z PVC. Nákladnější varianta je kryta dekorativní fólií z Acrylu, který je více odolný proti mechanickému poškození.

Délka parapetu je standardně 6 000, na zakázku, na přání je možné dodat i kratší provedení.

Montáž plastových parapetů

Parapet je nutno montovat na rovný a pevný podklad v interiéru (vyzrálá betonová mazanina). Pro dokonalé přilnutí doporučujeme použít vhodné montážní lepidlo, například běžnou montážní pěnu. Šířku parapetu je třeba zvolit z vyráběné řady s ohledem na dostatečný odvod stékající vody, přesah přes omítku volíme cca 4 cm. Na boky parapetu je možné nasadit plastovou  krytku. Pro montáž parapetu doporučujeme využít služeb specializované firmy.

Údržba

Doporučujeme čistit vlažnou vodou s přídavkem běžného saponátu pomocí houby, hadříku nebo měkkého kartáče. Pro čištění se nesmí použít kovový kartáč, písek, smirkové plátno apod. Po vyčištění opláchnout čistou vodou.

Technologie výroby

Parapety se vyrábějí z PVC granulátu metodou extruze (vytlačení). Následuje nalepení dekorativní fólie.

Balení

Pro dopravu se balí parapety do přepravních palet. Proti poškození povrchu se prokládají přístřihy z kartonu. Proti posunutí se zajišťují smršťovací folií.

Vlastnosti použitého materiálu

Typ materiálu: PVC, ACRYL